BR Medya, 10 yıllık sektör deneyimiyle markanızın dijital yolculuğunda her adımda yanınızda!

Hakkımızda

BR Medya olarak, dijital pazarlama ve e-ticaret alanlarında uzmanlaşmış bir performans ajansıyız. Her bir müşterimizin benzersiz ihtiyaçlarını anlamak için öncelikle onları dikkatle dinliyor, onların sektörel dinamiklerine uygun özel stratejiler geliştiriyoruz. Amacımız, optimum bütçe ile maksimum verimliliği garanti etmek. Bu süreçte, verileri titizlikle analiz ederek, maliyet etkin ve etkili çözümler sunuyoruz. Her adımda, markanızın dijital alandaki başarısı için yenilikçi ve sürdürülebilir yöntemler uyguluyoruz.

Misyon

“Her bir müşterimizin benzersiz ihtiyaçlarını anlayarak, özelleştirilmiş dijital pazarlama ve e-ticaret çözümleri sunmak. Uzman ekibimizle, 24 saat kesintisiz destek ve performans garantisiyle, iş ortaklarımızın pazarlardaki etkilerini maksimize ederek onları dijital dönüşüm yolculuklarında güçlendirmek.”

Vizyon

“BR Medya olarak, sürekli evrilen dijital dünyada markaların öncü gücü olmak; yenilikçi ve etkili dijital stratejilerle markalarımızın global arenada sürdürülebilir başarılar elde etmelerini sağlamak.”

BR MEDYA EKİBİ

Ekibimizle Tanışın

Dijital dünyada başarıya ulaşmak, sadece doğru stratejilere ve araçlara sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda bu stratejileri ve araçları hayata geçiren güçlü bir ekibe de ihtiyaç duyar. Ajansımızda, her biri alanında uzman ve tutkulu profesyonellerden oluşan bir ekiple çalışmanın gururunu yaşıyoruz. Gelin, sizi bu dinamik ve yaratıcı ekip üyelerimizle tanıştıralım.

Founder - Digital Marketing & SEO Expert, Instructor

Ali Akkuş

General - Business Partnerships Manager, Instructor

Ertuğrul Yıldız

Market Place Manager - Instructor

Benusen Urkay Akkuş

Marketing Account Manager

Buket Yıldız

Craig Soulby

⎯ Partner & Creative director

Emma Sparks

Adam Clarkson

Joanne Carlson

Kariyer Olanakları